Vers- és prózaíró pályázat

2017-es pályázat eredményei

2016-os pályázat eredményei

2017-es Eredmények

Helyezett

1-4. oszt. korcsoport

Iskola

Vers kat.: Különdíj

Tudesze Petra - PDF

Kossuth L. Ált. Isk.

Vers kat.: Csoport díj

Szalai Réka, Bacsu Regő, Kiss Adél, Hegedűs Réka, Kocsis Szilvia, Mocsár Roland - PDF

Kossuth L. Ált. Isk.

Próza kat.: I.

Szabó Viktória - PDF

Szent Imre Kat. Ált. Isk.

Próza kat.: I.

Tóth Boglárka Franciska - PDF

Szent Imre Kat. Ált. Isk.

Próza kat.: II.

Boros Boglárka - PDF

Szent Imre Kat. Ált. Isk.

Helyezett

5-8. oszt. korcsoport

Iskola

Próza kat.: I.

Kovács Boglárka Ilona - PDF

Szent Imre Kat. Ált. Isk.

Próza kat.: II.

Gulyás Marcell - PDF

Szent Imre Kat. Ált. Isk.

Helyezett

9-13. oszt. korcsoport

Iskola

Vers kat.: I.

Kertész Tímea - PDF

KLG- Tiszafüred

Vers kat.: II.

Kolompár Benjamin - PDF

Hámori András Iskola

Próza kat.: I.

Kapás Bereniké - PDF

KLG- Tiszafüred

Próza kat.: II.

Papp Krisztina - PDF

KLG- Tiszafüred

Helyezett

Felnőtt korcsoport

Lakhely

Vers kat.: I.

Répa Jenő - PDF

Tiszafüred

Vers kat.: II.

Jakab Sándorné - PDF

Tiszafüred

Vers kat.: III.

Török Sándor- PDF

Tiszafüred

Próza kat.: I.

Kiss Odett - PDF

Tiszaörs

Próza kat.: II.

Erőss László - PDF

Tiszafüred

Próza kat.: I.

Varga Tímea - PDF

Tiszaörs

További pályázók:

I.korcsoport:
Dani Viktor - PDF;
Bacsa Máté - PDF;
Ferenczi Kinga - PDF;
Drén Nóra - PDF;
Szabó Veronika - PDF;
Zsiga Elizabet - PDF;


II.korcsoport:
Kiss Csaba - PDF

III.korcsoport:
Eszenyi Tamás - PDF

IV.korcsoport:
László Julianna - PDF;
Dr. Czuth László - PDF;
Magyar Józsefné - PDF


2016-os eredmények

Helyezett

1-4. oszt. korcsoport

Iskola

I.

Beranek Balázs - PDF

Szent Imre Kat. Ált. Isk.

II.

Szabó Viktória - PDF

Szent Imre Kat. Ált. Isk.

III.

Kőszegi Milla Martina - PDF

Szent Imre Kat. Ált. Isk.

III.

Boros Boglárka - PDF

Szent Imre Kat. Ált. Isk.

III.

Kovács Boglárka Ilona - PDF

Szent Imre Kat. Ált. Isk.

Helyezett

5-8. oszt. korcsoport

Iskola

I.

Kiss Csaba - PDF

Szent Imre Kat. Ált. Isk.

III.

Botos Anett Petra - PDF

Szent Imre Kat. Ált. Isk.

Helyezett

9-13. oszt. korcsoport

Iskola

I.

Papp Krisztina - PDF

KLG- Tiszafüred

II.

Balogh Krisztina - PDF

Hámori András Iskola

II.

Monori Gréta - PDF

Andrássy Gy. Kat. Iskola-Eger

III.

Kabai Sándor - PDF

KLG- Tiszafüred

Helyezett

Felnőtt korcsoport

Lakhely

I.

Szele Anna - PDF

Tiszaigar

II.

Hegedűs Gabriella Anna - PDF

Tiszafüred

III.

Kapcsosné Nagy Margit - PDF

Egyek

III.

Kiss Odett - PDF

Tiszaörs

Csoportos díj:
Kossuth Lajos Általános Iskola 3.a osztály:
Bacsa Máté - PDF,
Drén Krisztina Nóra - PDF,
Ferenczi Kinga - PDF,
Gacsal Teodóra - PDF,
Hegedűs Réka - PDF,
Kiss Adél - PDF,
Kocsis Szilvia - PDF,
Tudesze Petra - PDF,
Szalai Réka - PDF,
Szűcs Zoltán - PDF

Szóbeli dicséret: Jakab Sándorné - PDF (81 éves) és
László Julianna - PDF (88 éves)

További pályázók:
I.korcsoport:
Koncz Tibor - PDF;
Ferge Hanna - PDF;
Fodor Virág - PDF;
Nagy Natália - PDF;
Szabó Veronika - PDF;
Tóth Boglárka - PDF;
Som Viktória - PDF;
Zsiga Elizabet - PDF


IV.korcsoport:
Fekete Mihály - PDF