Programjaink

Kiállítás

Utazási élmények

Pályázat

Francia nyelvkör

Olvasó klubjaink

Mazsola Játszóház

Vetélkedő

Előadások

Mese mindenkinek



"Ismerjük meg világunkat!"

Akik előadást szeretnének tartani utazásukról
(akár külföldi, akár magyarországi területről),
a könyvtár vezetőjénél érdeklődhetnek!


Pályázat

Vers- és prózaíró pályázat

A 2019-es, 2018-as valamint a 2017-es és 2016-os pályázat eredményeit és a pályaműveit megtekintheti itt!


Francia Nyelvkör - Tiszafüred - Cercle francophone de Tiszafüred

Ízelítő a francia kultúrából

Célok - Les buts:
Nyelvgyakorlás, a francia nyelv és kultúra terjesztése, segítségnyújtás a térségünkbe látogató külföldieknek.
Helyszín - Lieu:
Városi Könyvtár, Tiszafüred, Petőfi u. 15. Tel.:59/351-300.
Időpont - Date:

Minden csütörtökön 14:00

Csoportunk 2009. szeptember 17-én alakult meg.
Szeretettel várjuk a további jelentkezőket, akik beszélik és értik a nyelvet, és akik szívesen részt vesznek a csoport munkájában!

Notre groupe s'est formé le 17 septembre 2009.
Nous attendons cordialement des candidats, qui parlent le francais et qui veulent participer au travail de notre groupe!

Érdeklődni: Prinyi Tünde könyvtáros, a kör vezetője (59/351-300)




Mazsola Játszóház

Kézműves foglalkozások 2019-ben

Minden második szombaton 10-12 óráig!



Időpont

            Téma            

November 16.

Levélmanó

November 30.

Karácsonyi készülődés

December 14.

Fenyődíszek

Részvételi díj:   300 Ft/fő/alkalom, Foglalkozásvezető: Molnár Károlyné (Margó néni)
Érdeklődni tel.: 59/351-300



Előadások

Író-olvasó találkozó



Vetélkedő



Magyar Népmese Napja

Mesemondó verseny

Eredmények

1. oszt.

I.

Tardi Fruzsina - Bán Zs. I.

II.

Nagy Léna - Szent I. I.

III.

Lendvay Lotti Éva - Szent I. I.


2. oszt.

I.

Lengyel Csaba - Szent I. I.

II.

Kendrei Botond - Bán Zs. I.
valamint
Richter Dávid Ágoston - Szent I. I.

III.

Szalontai Dominik - Bán Zs. I.
valamint
Varga Zádor - Bán Zs. I.


3. oszt.

I.

Lendvay Laura - Szent I. I.

II.

Török Fanni - Szent I. I.
valamint
Tajta Bence - Kossuth L. I.

III.

Cseh Panna Gréta - Bán Zs. I.
valamint
Molnár Donát - Bán Zs. I.


4. oszt.

I.

Garabecz Berta Hunor - Szent I. I.

II.

Erős Anna - Bán Zs. I.
valamint
Török Kendra - Bán Zs. I.

III.

Baracsi Karina Edit - Szent I. I.


Rendezvényt az OTP támogatta.



Szeretettel várjuk Önöket programjainkra!